O nas

Przeprowadzimy Cię przez kupno i sprzedaż nieruchomości krok po kroku. Bezpiecznie i skutecznie!

Jako pośrednicy nieruchomości pomagamy w realizacji życiowych celów naszych Klientów, niezależnie od tego, czy jest to kupno nieruchomości, czy jej sprzedaż. Dla nas nie jesteś kolejnym klientem, którego obsługujemy według szablonu - rozmawiamy z Tobą, poznajemy Twoje potrzeby i możliwości, a później przeprowadzamy Cię przez transakcję, krok po kroku, aż do szczęśliwej finalizacji.

Pomożemy Ci sprawnie kupić…

Wiemy, jak ważnym życiowym momentem jest kupno nieruchomości - pierwszej, kolejnej, na własne potrzeby, dla rodziny czy pod inwestycję. Wiemy, jak wiele obaw i stresu towarzyszy temu momentowi. Wiemy też niestety, że nie wszyscy pośrednicy nieruchomości na rynku dbają o potrzeby i komfort klientów. Naszym priorytetem jest obsługa, która zapewni naszym Klientom bezpieczeństwo:

… oraz w każdej innej sytuacji, bo wiemy, że życie układa się różnie - a my na te "różne" sytuacje zabezpieczeni jesteśmy naszą praktyką, wiedzą, intuicją i życzliwością. Nigdy nie pozwalamy bowiem, aby nasze doświadczenie i umiejętności zmieniły się w rutyniarstwo, które odbija się na negatywnie na Klientach.

… i korzystnie sprzedać.

Z niejednego pieca chleb jedliśmy i znamy obydwie strony transakcji, zatem wspieramy zarówno kupujących, jak i sprzedających. Jak to robimy? Maksymalizujemy szanse na sprzedaż nieruchomości poprzez zestaw sprawdzonych działań:

nasze ogłoszenia są po prostu atrakcyjne wizualnie i przyciągają uwagę; są opatrzone wyczerpującymi opisami oraz zdjęciami, które ukazują potencjał wnętrza

dbamy, aby ogłoszenia te były aktualne, odpowiednio promowane i eksponowane tam, gdzie daje to najlepsze efekty (czyli tam, gdzie są potencjalni nabywcy Twojej nieruchomości)

zawsze odbieramy telefony i jesteśmy z Tobą w kontakcie, bo dobre relacje z Klientami są dla nas ważne - jak już wspominaliśmy, nie działamy według szablonu!

Powierzając nam sprzedaż Twojej nieruchomości masz więc pewność, że zrobisz to sprawnie, bezpiecznie i skutecznie. 

Nieruchomości? Zostaw to Nam! Po prostu!

Sławomir Skierski

Sławomir Skierski

Kierownik Oddziału

23 Ofert Napisz wiadomość
Tomasz

Tomasz

Doradca ds. nieruchomości

4 Ofert Napisz wiadomość
Kamil Skierski

Kamil Skierski

Doradca kredytowy

Napisz wiadomość
Jakub Staszkiewicz

Jakub Staszkiewicz

Doradca kredytowy

Napisz wiadomość

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
22 7
Niepoprawny wynik