O nas

Przeprowadzimy Cię przez kupno i sprzedaż nieruchomości krok po kroku. Bezpiecznie i skutecznie!

Jako pośrednicy nieruchomości pomagamy w realizacji życiowych celów naszych Klientów, niezależnie od tego, czy jest to kupno nieruchomości, czy jej sprzedaż. Dla nas nie jesteś kolejnym klientem, którego obsługujemy według szablonu - rozmawiamy z Tobą, poznajemy Twoje potrzeby i możliwości, a później przeprowadzamy Cię przez transakcję, krok po kroku, aż do szczęśliwej finalizacji.

Pomożemy Ci sprawnie kupić…

Wiemy, jak ważnym życiowym momentem jest kupno nieruchomości - pierwszej, kolejnej, na własne potrzeby, dla rodziny czy pod inwestycję. Wiemy, jak wiele obaw i stresu towarzyszy temu momentowi. Wiemy też niestety, że nie wszyscy pośrednicy nieruchomości na rynku dbają o potrzeby i komfort klientów. Naszym priorytetem jest obsługa, która zapewni naszym Klientom bezpieczeństwo:

… oraz w każdej innej sytuacji, bo wiemy, że życie układa się różnie - a my na te "różne" sytuacje zabezpieczeni jesteśmy naszą praktyką, wiedzą, intuicją i życzliwością. Nigdy nie pozwalamy bowiem, aby nasze doświadczenie i umiejętności zmieniły się w rutyniarstwo, które odbija się na negatywnie na Klientach.

… i korzystnie sprzedać.

Z niejednego pieca chleb jedliśmy i znamy obydwie strony transakcji, zatem wspieramy zarówno kupujących, jak i sprzedających. Jak to robimy? Maksymalizujemy szanse na sprzedaż nieruchomości poprzez zestaw sprawdzonych działań:

nasze ogłoszenia są po prostu atrakcyjne wizualnie i przyciągają uwagę; są opatrzone wyczerpującymi opisami oraz zdjęciami, które ukazują potencjał wnętrza

dbamy, aby ogłoszenia te były aktualne, odpowiednio promowane i eksponowane tam, gdzie daje to najlepsze efekty (czyli tam, gdzie są potencjalni nabywcy Twojej nieruchomości)

zawsze odbieramy telefony i jesteśmy z Tobą w kontakcie, bo dobre relacje z Klientami są dla nas ważne - jak już wspominaliśmy, nie działamy według szablonu!

Powierzając nam sprzedaż Twojej nieruchomości masz więc pewność, że zrobisz to sprawnie, bezpiecznie i skutecznie. 

Nieruchomości? Zostaw to Nam! Po prostu!

Paweł Jankowski

Doradca ds. nieruchomości

Napisz wiadomość

Sławomir Skierski

Doradca ds. nieruchomości

10 Ofert Napisz wiadomość

Kamil Skierski

Doradca kredytowy

Napisz wiadomość

Jakub Staszkiewicz

Doradca kredytowy

Napisz wiadomość

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
14 4
Niepoprawny wynik