Finansowanie

Boisz się, że nie dostaniesz kredytu? Zmaksymalizujemy Twoje szanse i przygotujemy Cię do wzięcia kredytu hipotecznego

Tak, to prawda - kredyt hipoteczny jest dzisiaj uzyskać trudniej, niż jeszcze rok temu. Czy to jednak znaczy, że jest to niemożliwe? Absolutnie! Nie jest tak, że banki przestały udzielać finansowania - na tym przecież zarabiają, prawda? Dobry, zaangażowany i doświadczony pośrednik kredytowy zadba o to, abyś otrzymał kredyt hipoteczny, dzięki któremu spełnisz marzenia o własnym mieszkaniu, kupisz nieruchomość pod inwestycję lub działkę, na której zbudujesz dom. I takich właśnie Doradców Kredytowych na swoim pokładzie mamy! Doświadczonych, z olbrzymią wiedzą, wieloletnim doświadczeniem i świetnymi opiniami zadowolonych Klientów. 

Marzysz o własnym M? Pomożemy Ci skończyć marzyć i zacząć działać!

Do pozyskania kredytu na mieszkanie lub dom trzeba podejść strategicznie i po prostu się do tego przygotować. Kluczowe jest więc przemyślane podejście do sprawy: przygotowanie odpowiednich dokumentów, sporządzenie wniosku i aplikowanie w tych bankach, które przychylnie patrzą na klienta o Twoich potrzebach i Twoich możliwościach.

Dlaczego? Bo banki nie są takie same! Dla jednych umowa zlecenia jest kłopotem nie do przejścia, ale dla innych nie stanowi żadnego problemu. Są też i takie, które faworyzują osoby wykonujące zawody zaufania publicznego, honorują dochody z zagranicy i tak dalej, i tak dalej… Ale czy Ty musisz się na tym znać? Nie, to nasza działka, bo na tym zjedliśmy zęby.

Jak możemy Ci pomóc?

W exhouse.pl skupiamy się na potrzebach naszych Klientów, więc zawsze zaczynamy ich poznania. Rozmawiamy, analizujemy, rozważamy możliwe rozwiązania. I prowadzimy Cię przez cały proces krok po kroku:

Nie jesteśmy doradcami, którzy znikają sfinalizowaniu transakcji - dbamy o Ciebie na każdym etapie procesu, ale także po jego zakończeniu. Klienci zostają z nami na lata, bo wiedzą, że zawsze mogą zadzwonić do nas z pytaniem czy prośbą o poradę. W końcu znamy się na tym, co robimy!